Wizerunek I Biuro I Wydarzenia

Kompleksowy pakiet fotografii dla biznesu

„… Wizerunek to projekcja osobowości firmy, którą ludzie postrzegają, z którą się identyfikują i wobec której wyrażają własne opinie i odczucia”.

Organizujesz wyjazd firmowy, konferencję, szkolenie? A może potrzebujesz profesjonalnie wykonanych zdjęć pracowników w swojej firmie dla potrzeb reklamy i marketingu? Doskonale wiemy, jak ważną rolę w biznesie pełni właściwy wizerunek firmy, który dociera nie tylko do Klientów czy potencjalnych kontrahentów, ale również do konkurencji.

Oferta zawiera 3 kategorie usług istotnych z punktu widzenia marketingu wizualnego, z możliwością dowolnego kształtowania zakresu i charakteru sesji w formie zlecenia indywidualnego. SKONTAKTUJ się z nami, abyśmy mogli określić szczegóły i dokładny zakres dalszej pracy.

mariusz_guzek_studio_dwaplany_041

Wizerunek

Umiejętnie wykonany portret wizerunkowy kadry menadżerskiej oraz pracowników to doskonałe narzędzie do budowania ukierunkowanych na określony cel biznesowy relacji pomiędzy firmą, jej partnerami zewnętrznymi, a także konkurencją.

Szczegóły

mariusz_guzek_studio_dwaplany_030

Biuro i Otoczenie

Umiejętna prezentacja walorów biura oraz siedziby firmy to kluczowy element, który tworzy pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa oraz kształtuje przemyślany przekaz dla otoczenia. Właściwy obraz biura to najlepsza wizytówka każdej firmy.

Szczegóły

piotr_piech_studio_dwaplany_068
Wydarzenia Firmowe

Właściwa prezentacja istotnych dla firmy wydarzeń jest tak samo ważna jak ich program czy zaproszeni goście. Jako element komunikacji zewnętrznej ma bowiem kluczowy wpływ na postrzeganie firmy przez otoczenie oraz media.

Szczegóły

mariusz_guzek_studio_dwaplany_035
Produkt

Atrakcyjna dla klienta ekspozycja produktów i towarów to klucz do zwiększenia sprzedaży i maksymalizacji zysku dla firmy. Dlatego tak ważnym jest sposób, w jaki prezentujemy ofertę naszej firmy.

Szczegóły

Nie musisz iwestować majątku, by skutecznie poprawić to jak jesteś postrzegany

Napisz do nas