Studio Dwa Plany

to marka stworzona w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości reporterską fotografię eventową oraz biznesową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców poszukujących obrazów wyróżniających się z całej masy przeciętnych ujęć realizujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Wierzymy, że właśnie oni dzięki naszym działaniom zyskują zarówno efektywne formy promocji i reklamy, jak i skuteczne pozycjonowanie nowych usług i produktów na rynku, który tworzy ich wiarygodny wizerunek w otoczeniu zewnętrznym.

Lubimy wyzwania. Dlatego właśnie jesteśmy otwarci na każde – nawet najbardziej nietypowe zlecenie. Działamy fair – jeśli nie będziemy w stanie go wykonać, uczciwie o tym powiemy. Zależy nam na tym, aby każdy nasz Klient poczuł satysfakcję i realne korzyści wynikające z rezultatów naszej współpracy!


Zależy Ci na wyjątkowych obrazach, które odróżnią Cię od reszty ?

Napisz do nas

Nasz zespół

Doświadczenie I Umiejętności I Kreatywność
Piotr Piech

Piotr Piech

Fotografia / Web
Pomysłodawca i twórca projektu DWA PLANY oraz RZESZOWSKIEJ AKADEMII FOTOGRAFII, odpowiedzialny za całokształt jej dotychczasowej działalności. Od ponad 10 lat związany z fotografią w różnych formach, im dłużej - tym bardziej świadomie. Organizator warsztatów, plenerów fotograficznych, kurator projektów i wystaw oraz inicjator wydarzeń kulturalnych, których kluczowym elementem jest obraz. Realizuje indywidualne zlecenia z zakresu fotografii oraz projektowania www dla podmiotów prywatnych, firm oraz instytucji publicznych.

Katarzyna Warańska

Katarzyna Warańska

Fotografia / Design
Niespokojny duch, wiecznie gdzieś pędzący, aby złapać kontakt z naturą i ludźmi. Z wykształcenia architekt krajobrazu i wnętrz, miłośnik lasów, łąk, gór i przestrzeni. Wnikliwy i wrażliwy obserwator świata, który stara się uwieczniać na fotografiach. Społecznik, organizator, przyrodnik. W fotografii skupia się głównie na szeroko rozumianym pejzażu i człowieku. Jej fotografie zdobią ściany domów, instytucji oraz budynków komercyjnych. Wykonuje zlecenia indywidualne oraz tworzy własne projekty, które konsekwentnie realizuje. Na swoim koncie ma liczne wystawy indywidualne, zbiorowe oraz pokonkursowe.

Mariusz Guzek

Mariusz Guzek

Fotografia / Film / Montaż
Absolwent Wydziału Operatorskiego Szkoły Filmowej w Łodzi. Pomysłodawca i współtwórca projektu DWA PLANY. Organizator wystaw fotograficznych oraz przeglądów filmowych. Prezentował swoje prace zarówno na wystawach zbiorowych jak i indywidualnych, w Polsce i za granicą, m.in. Biennale Fotografii Polskiej w Poznaniu, Fotofestiwalu w Łodzi, Galerii Wschodniej, Forum Fabricum, „z Łodzi na Złotą”. Realizuje zlecenia z zakresu fotografii oraz filmu, dla firm oraz instytucji publicznych.

Jak pracujemy ?

Kilka faktów, które odróżniają nas od innych
Zawsze w duecie. Dzięki temu możemy i widzimy więcej, lepiej i bardziej kreatywnie niż w pojedynkę.

Zawsze z maksymalnym zaangażowaniem. Robiąc zdjęcia nieustannie obserwujemy, słuchamy i szukamy nietypowych pomysłów oraz ciekawych kadrów.

Myślimy obrazem. Dla końcowego efektu oraz siły przekazu liczy się przede wszystkim kompozycja, pomysł oraz plan.

Zawsze zdublowanym sprzętem: kilka profesjonalnych korpusów oraz wysokiej klasy obiektywów, a gdy trzeba – również zestaw lamp błyskowych i mobilnego oświetlenia studyjnego. Sprzęt jest ważny i ma znaczenie, ale to wyobraźnia i umiejętności – a nie aparat – w największym stopniu odpowiadają za ostateczny efekt.

Wszędzie tam, gdzie oczekuje tego Klient. Co do zasady miejsce pracy nie ma znaczenia. Realizujemy zlecenia na terenie całego kraju, a także poza nim. Wystarczy że powiesz nam czego oczekujesz.

Szanując naszych Klientów, ich zwyczaje, wymagania i oczekiwania.